پست ها

آموزش ست کردن کراوات و پاپیون با پیراهن مردانه

کراوات
اگر نمی دانید کراوات استاندارد انتخاب کنید یا باریک؟ قاعده کلی این است که عرض کراوات باید تقریباً به اندازه عرض برگردان یقه کت باشد. در ادامه با نکته های ست کردن کراوات و پاپیون با پیراهن مردانه آشنا می شوید.

قانون اصلی و کلیدی بستن پاپیون؛ پوشیدن پیراهن برای نصب پاپیون به روی یقه پیراهن می باشد و قوانین خاصی ندارد. فقط باید برای جذاب شدن استایل و تیپ خود به اجزای متفاوت تیپ و استایل خود توجه داشته باشید و به درستی آنها را با یکدیگر ست کنید.

 

* قاعده کلی این است که عرض کراوات باید تقریباً به اندازه عرض برگردان یقه کت باشد.

 

ست کردن کراوات و پاپیون با پیراهن مردانه

پاپیون و کراوات طرح دار نسبت به کراوات ها و پاپیون های ساده یا با طرح های ظریف و کم، کمتر استفاده می شود، اما زمانی که به درستی کنار یک ترکیب مناسب از کت و شلوار و پیراهن قرار بگیرد می توانند آن ها را زنده کنند.

 

نکته‌ی کلیدی در انتخاب کراوات و پاپیون طرحدار این است که رنگ طرح ها با رنگ کت و شلوار و پیراهن هم خوانی داشته باشد و نکته بعدی این که طرح کراوات نباید با طرح پیراهن مردانه در تضاد باشد.

 

ست کردن کروات و پاپیون با پیراهن مردانه اولین نکته در مورد ست کردن کروات ها است. و مرحله ی بعدی باید به سراغ ست کردن کروات و پاپیون با کت و شلوار باشید.

 

همیشه پیراهن های ساده را برای استفاده از کروات و پاپیون استفاده کنید. پیراهن سفید بهترین رنگ برای استفاده از کروات و پاپیون است. پیراهن سفید را می توانید با هر رنگ کروات و پاپیون و کت و شلواری ست کنید.

 

بعد از پیراهن سفید از پیراهن آبی روشن، خاکستری روشن، شیری و رنگ های پاستلی را می توانید با هر کروات و پاپیونی بپوشید. با پیراهن ساده می توانید از کروات ها و پاپیون های راه راه و ابریشمی، شطرنجی و حتی بافتنی استفاده کنید. اگر از ریسک می ترسید و حاضر نیستید هر انتخابی را بکنید. پیراهن سفید انتخاب کنید و با انتخاب پاپیون و کروات طرح دار به ظاهر خود جذابیت ببخشید.

 

اگر می خواهید از پیراهن های طرح دار استفاده کنید، دقت کنید طرح پیراهن خیلی ریز باشد و یا طرح هایی که هم رنگ پارچه است استفاده کنید. دقت کنید با توجه به سبک و استایل خود پاپیون و کروات انتخاب کنید.

 

پیراهنی که راه های باریک دارد را باید با کرواتی که طرح های بزرگتر دارد ست کنید و پیراهن هایی که راه های پهن و عریض دارد را باید با کروات های طرح های ریز و درهم تر ست کنید. هرگز نباید راه راه های پیراهن و کروات یکی باشد.

 

اگر از پیراهن های چهارخانه می خواهید استفاده کنید، این پیراهن ها مقیاس های بزرگتری دارند و انعطاف پذیری بیشتری دارند. البته استفاده از پیراهن چهارخانه غیر رسمی است. و برای مشاغل رسمی مناسب نیستند. اگر از چهارخانه یا طرح های پیچازی استفاده می کنید. باید کروات و پاپیون خود را به یکی از رنگ های تیره آن انتخاب کنید. به عنوان مثال طرح پیچازی، که اغلب با رنگ سفید و مشکی می باشد شما باید از کروات و پاپیون های مشکی استفاده کنید. همیشه رنگ تیره تر پیراهن را برای انتخاب پاپیون و کروات استفاده کنید. اگر طیف رنگ پاپیون و کروات تیره تر از طیف رنگ پیراهن باشد جذاب تر می باشد.

 

کراوات مردانه

انواع طرح های کروات و پیراهن

شاید از این مدل ها خوشت بیاد

پاپیون مشکی کد 7102

320,000 تومان
خرید پاپیون مشکی
عرضه در رنگ مشکی جنس ساتن یک جایگزین شیک برای کراوات انتخاب افراد شیک پوش  

ست کراوات و پوشت جعبه دار کد 7218

580,000 تومان
ست کراوات و پوشت جعبه دار کد 7218
ترکیب رنگی زرشکی و مشکی عرض : 7 سانتی متر لایی : SMT محصول کشور ترکیه ارائه همراه با بسته بندی مخصوص

ست کراوات و پوشت جعبه دار کد 7236

580,000 تومان
ست کراوات و پوشت جعبه دار کد 7236
تناژ رنگی آبی عرض : 7 سانتی متر لایی : SMT محصول کشور ترکیه ارائه همراه با بسته بندی مخصوص

ست کراوات و پوشت جعبه دار کد 7265

580,000 تومان
ست کراوات و پوشت جعبه دار کد 7265 با رنگ پس زمینه مشکی و طرح نقطه ای خاکستری براق تولید شده است که می توان آن را دارای رنگی کلاسیک و طرحی مدرن دانست. استفاده از این طرح در استایل شما جلوه ای متعادل بین استایل کلاسیک و مدرن را به ارمغان می آورد. عرض : 7 سانتی متر لایی : SMT محصول کشور ترکیه ارائه همراه با بسته بندی مخصوص

ست کراوات و پوشت جعبه دار کد 7268

580,000 تومان
ست کراوات و پوشت جعبه دار کد 7268 دارای پس زمینه مشکی و طرح راه راه ذغالی بر روی آن است. این طرح دارا یک اعتدال بین کلاسیک بودن و مدرن بودن استو این به این معنی است که شما می توانید این ست را هم در استایل کلاسیک و هم در استایل مدرن استفاده کنید. عرض : 7 سانتی متر لایی : SMT محصول کشور ترکیه ارائه همراه با بسته بندی مخصوص

ست کراوات و پوشت جعبه دار کد 7283

580,000 تومان
ست کراوات و پوشت جعبه دار کد 7283 یک کراوات با رنگ مشکی است که ظاهر و رنگبندی کلاسیک کراوات را حفظ کرده است. این ست یک انتخاب عالی برای افرادی است که سلیقه کلاسیک دارند. عرض : 7 سانتی متر لایی : SMT محصول کشور ترکیه ارائه همراه با بسته بندی مخصوص

کراوات و پوشت و دکمه سردست کد 7240

650,000 تومان
کراوات و پوشت و دکمه سردست کد 7240
رنگ مشکی و طرح نقطه ای سفید جنس استیل با آبکاری ممتاز قفل فنری مقاوم عرض : 7 سانتی متر لایی : SMT محصول کشور ترکیه ارائه همراه با بسته بندی مخصوص

 

ست کردن کت و شلوار با پاپیون و کروات :

کت و شلوارهای تیره مانند : مشکی، سرمه ای و خاکستری را می توان با بیشتر رنگ های پاپیون و کروات ست کنند. این رنگ ها را بیشتر برای لباس های رسمی استفاده می کنند.

اگر کت و شلوار شما طرح دار است، بهتر است پیراهن ساده و کروات و یا پاپیون طرح دار استفاده کنید.

انواع پاپیون ها :

پاپیون در 3 نوع متفاوت وجود دارند که شامل :

پاپیون قابل تنطیم : این پاپیون برای نوجوانان و افرادی که نمی توانند پاپیون را ببندند استفاده می شود. این پاپیون به اندازه ی دور گردن کوچک و بزرگ می شود.

 

پاپیون از قبل آماده شده : از این پاپیون اغلب برای بچه ها استفاده می شود.

 

پاپیونی که باید خودتان آن را ببندید : این پاپیون بعد از بسته شدن به صورت دو پاپیون قرار می گیرد. و باید حتما با نحوه ی بستن پاپیون آشنایی داشته باشید.

 

پاپیون با طول ثابت : این نوع پاپیون، همیشه به یک شکل و با یک اندازه مشخص بسته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *