پست ها

راهنمای کت و شلوارهای باریک

کت و شلوارهای باریک

کت و شلوارهای باریک یک مورد ضروری در کمد لباس هر مرد است.

ممکن است آن نوع شغلی را که باید روزانه لباس بپوشید نداشته باشید ، اما برای مصاحبه های شغلی و سایر مناسبت های رسمی به شغلی نیاز خواهید داشت.

واقعیت جالب دیگر این است که از کت و شلوارهای باریک اغلب به عنوان برش های ایتالیایی یاد می شود. این به این دلیل است که در اصل ، کت و شلوارهای ایتالیایی اولین کت و شلوارهایی بودند که بیشتر با بدن هماهنگ شدند.

به نظر می رسد لباس مناسب شما باشد؟ بیایید آن را اجرا کنیم

آشنایی با کت و شلوارهای باریک

کت و شلوارهای باریک در دهه 60 بسیار مورد توجه قرار گرفت. بار دیگر ، آنها به طرزی بزرگ بازگشتند و دوباره محبوبیت زیادی پیدا کردند.

یک راه خوب برای تشخیص و تناسب یک کت و شلوار باریک این است که بدانید کت و شلوار باید بدن شما را “در آغوش” بگیرد ، اما نه خیلی قوی.

کمی محکم تر از حالت معمولی است و به نظر می رسد.

نمونه کت و شلوار باریک

ویژگی مهم دیگر که به طور قابل توجهی کت و شلوار باریک را توصیف می کند ، سبک بودن آن است.

کت و شلوارهای باریک باید نازک و شیک به نظر برسند. باید نزدیک بدن و باز شده در قفسه سینه باشد.

حتی کت و شلوارهای باریک می توانند راحت باشند ، بنابراین به شما امکان می دهد آزادانه بدون هیچ مشکلی حرکت کنید.

مواردی که باید در نظر گرفت

کت و شلوارها اقلام نسبتاً گران قیمتی هستند ، بنابراین خرید آن نیاز به فکر و برنامه ریزی بیشتری نسبت به سایر لباس ها دارد. قبل از خرید ، دقیقاً تصمیم بگیرید که چه می خواهید.

آیا یک کت و شلوار باریک تک دکمه ای ، دو یا سه دکمه ای را ترجیح می دهید؟ شما چه شکلی از روپوش را ترجیح می دهید؟ کدام رنگ و مواد را دوست دارید؟

به عنوان مثال ، پشم همیشه گزینه خوبی است زیرا برای همه فصول خوب عمل می کند.

انواع پارچه های کت و شلوار

اگر برای اولین بار است که کت و شلوار باریک می خرید ، توصیه من یک کت و شلوار باریک دو دکمه ای با روکش ناخن از پشم است. این به طور همزمان اساسی و کلاسیک است و آزمون زمان را تحمل می کند.

اما نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که انتخاب کت و شلوار باریک نیازی به لاغر بودن کاربر ندارد.

اگرچه ، آنها برای مردان لاغرتر بهترین ظاهر را دارند. این به این دلیل است که آنها بیشتر از کت و شلوارهای سنتی و گشاد تر ، طراحی بدن را در آغوش گرفته اند.

کت و شلوار پشمی باریک Calvin Klein در رنگ تیره سرمه ایپیراهن باریک کنت کول به رنگ سفید
کراوات خال خالی نیروی دریایی با نقطه توسط Spring Notionکفش مشکی آکسفورد کلاهک پا انگشتی La Milano

مزایای کت و شلوار باریک

پوشیدن کت و شلوار باریک ، جلوه ای مدرن تر از یک کت و شلوار کلاسیک به شما می بخشد. این یک برتری مدرن به شما می دهد و همیشه تیز و مرتب به نظر می رسد.

کت و شلوارهای باریک متناسب با بدن بدون پارچه اضافی بسیار مناسب است. اما این بدان معنا نیست که آنها به لباس ابرقهرمانی علاقه دارند. یک کت و شلوار باریک خوب همیشه باعث راحتی و سهولت حرکت می شود.

تناسب باریک شکلی است که شما می پوشید ، به جای اینکه از رخت آویز لباس آویزان شوید.

فروشگاه راهنمای کت و شلوار باریک مناسب

ژاکت باریک تر از ناحیه سینه و کمر بریده می شود و به جای پنهان کردن فرم بدن ، بر آن تأکید می کند. هنگامی که کت و شلوارهای باریک به درستی نصب شوند ، بسیار راحت و بدون محدودیت هستند.

بزرگترین مزیت کت و شلوار باریک این است که تصویری درخشان و خوب ارائه می دهد. آنها هرگز گشاد و مچاله به نظر نمی رسند. برای تکمیل ظاهر ، آن را با پیراهن پیراهن باریک تن کنید.

حتی وقتی نشسته اید ، کت و شلوارهای باریک فرم خود را بهتر از کت و شلوارهای گشادتر حفظ می کنند.

دو در مقابل سه دکمه کت و شلوار

کت های دو دکمه در کت و شلوارهای باریک ، گسترده ترین گزینه هستند. تقریباً هر برندی بیش از هر سبک دیگری از این نوع را تولید می کند.

دو دکمه ظاهر ساده ای ایجاد می کند که به لباس بسیار مدرن می دهد. و اگر تنه کوتاه تری دارید ، این کاپشن های جاودانه طول بدن شما را افزایش می دهند.یکی در مقابل دو در مقابل سه دکمه مناسب است

گزینه دیگر یک ژاکت با سه دکمه است. اینها روی سینه محکم می شوند و بسیار مرتب و راحت هستند. مردان صاحب سبک همیشه می دانند که دکمه پایینی را باز نگذارند.

اگر تمام شود ، می تواند باعث برآمدگی ژاکت در ناحیه معده شود. اصلاً نگاه چندان تملق آمیزی نیست.

یک قانون کلی نشان می دهد که دکمه بالا گاه به گاه بسته می شود. دکمه وسط همیشه بالا کشیده می شود زیرا این باعث ایجاد شکلی در اطراف کمر می شود. دکمه پایین هرگز و هرگز بسته نشده است.

چگونه کت و شلوار Slim-Fit را تناسب دهیم

چندین نکته در مورد انتخاب یک کت و شلوار باریک وجود دارد که همه در این پست به خوبی توضیح داده شده است.

30 اصل کت و شلوار در مورد چگونگی مناسب کت و شلوار شما

هنگام خرید آنلاین ، باید سینه ، دور کمر و بازوی خود را اندازه گیری کنید.

کت و شلوار به راحتی می تواند تنگ و باریک به نظر برسد ، ناگفته نماند که وقتی بزرگ و بلند هستند مضحک به نظر می رسند.

اگر هنگام پوشیدن کت و شلوار نمی توانید به راحتی دستان خود را بلند کنید ، به احتمال زیاد برای شما بسیار کوچک است.

در زیر هر محصول ، یک نمودار اندازه وجود دارد که اندازه های دقیق محصول را نشان می دهد. کت و شلوارهای باریک بسیار حساس هستند و اندازه باید دقیقاً در موقعیت طبیعی شما انتخاب شود.

به ظاهر کامل دست پیدا کنید

تمام هدف از کت و شلوار شما این است که فرم بدن خود را زیبا کنید. این باید عیب های شما را پنهان کرده و شانه ها و سینه شما را برجسته کند. کت و شلوار باید به طور کلی شکل V ایجاد کند که بسیار مردانه است.
بسته شدن ژاکت

یک ژاکت باریک باید با پارچه اضافی بسیار کمی به بدن شما آویزان شود. مطمئن باشید که هنوز فضای لازم برای حرکت وجود دارد. به هیچ وجه نباید محدود کننده باشد.

به یاد داشته باشید ، تناسب اندام به این معنا نیست که شما سایز کوچکتر می پوشید. در عوض ، به برش خاصی اشاره می کند.

آستین ها مخروطی به نظر می رسند که برش شلوار را تکرار می کند و بیشتر از آستین های کت و شلوار معمولی به مچ می نشیند.

طول آستین کت کت و شلوار

برای تناسب مناسب ، یقه باید کاملاً بدون خط و خش در اطراف خط گردن بنشیند. همیشه بررسی کنید که خیلی محکم نیست.

پد شانه ها باید در جایی که شانه طبیعی شما انجام می دهد ، یا کمی بیش از حد ، به پایان برسد. به شما امکان می دهد راحت حرکت کنید بدون اینکه شانه های شما بیش از حد پر به نظر برسند.

شانه ژاکت مناسب است

شلوارهای باریک نباید دور کفش شما جمع شوند. شما بدنبال تناسب محکم در کمر بدون نیاز به کمربند هستید.

کمربند باید در نزدیکی یا روی خط کمر طبیعی یا کمی پایین تر از قسمت بالای باسن قرار بگیرد. جمع شدن اطراف ناحیه باسن را بررسی کنید زیرا این علامت مطمئنی است که به اندازه کوچکتر نیاز دارید.

صندلی شلوار مناسب است

می خواهید بیشتر بیاموزید؟ راهنمای کامل نحوه مناسب کت و شلوار خود را اینجا بخوانید .

ترکیب رنگهای کت و شلوار باریک

به خصوص برای بچه هایی با فریم کوچکتر ، افزودن مقداری رنگ می تواند ایده خوبی باشد. مردان لاغر ، برای مثال در کت و شلوار دریایی بسیار مهمتر از کت و شلوار مشکی به نظر می رسند .

اگر کت و شلوارهایی با سایه های محافظه کار را ترجیح می دهید ، با پیراهن مجلسی به ظاهر خود رنگ دهید. مربع جیبی مطابق ظاهر را کامل می کند.

یکی دیگر از گزینه های شیک این است که شلوارهای باریک مشکی یا زغالی را با یک کت رنگی تر ترکیب کنید.

تناسب باریک مناسب ترکیب رنگ است

اگر اولین کت و شلوار خود را خریداری می کنید یا فقط یک جفت در کمد لباس خود دارید ، رنگهای خنثی را انتخاب کنید که می توانید همه جا بپوشید.کت و شلوار ، ترکیب رنگ پیراهن و کراواتزیادی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید.

نیروی دریایی همیشه گزینه خوبی است. کمی تیره تر از آبی واقعی است و می توان آن را در روز یا شب و در بیشتر مواقع استفاده کرد. برای تکمیل ظاهر ، کفش های قهوه ای تیره یا مشکی بپوشید.

چند پیراهن هماهنگ باعث ایجاد تنوع در کمد لباس شما می شود. یک پیراهن سفید و یک آبی پودری به شما اصول اولیه یک لباس جدید و شیک را می دهد.

برترین انتخاب ها

کت و شلوار باریک خاکستری روشن تامی هیلفیگرکت و شلوار خاکستری باریک و باریک توسط کنت کول لیست نشدهکت و شلوار مشکی باریک باریک Calvin Kleinکت و شلوار دریایی باریک از کنت کول کت و شلوار آبی باریک از کالوین کلاین

پیراهن های مجلسی و کت و شلوارهای باریک

برای افزایش ظاهر ، کت و شلوارهای باریک بهتر است با یک پیراهن لباس زیبا و با کیفیت خوب هماهنگ شوند.

پیراهن لباس باید باریک مناسب نیز هست. زیرا در غیر این صورت ، زیر کت کت و شلوار چین خورده به نظر می رسد.

برای مطابقت با تناسب و اندازه مناسب پیراهن ، باید بدانید که همه قسمتهای پیراهن به تنهایی به همان اندازه مهم هستند ، زیرا در کنار هم هستند. این شامل یقه پیراهن ، شانه ها و آستین ها نیز می شود.

برای یک مرجع سریع ، اگر دکمه ها حتی کوچکترین تکه ها را می کشند ، پیراهن برای شما تنگ است. از طرف دیگر ، اگر احساس می کنید در پیراهن شما شنا می کنند ، خیلی بزرگ است.

برترین انتخاب ها

پیراهن سفید باریک و باریک از Amazon Essentials پیراهن سفید باریک و مناسب کالوین کلاین
پیراهن باریک باریک باریک باریک باریک توسط Amazon Essentialsپیراهن صورتی باریک از کالوین کلاین

چه کسی می تواند کت و شلوار باریک بپوشد؟

اگر اندامی متوسط ​​تا کوچک دارید ، به طور کلی از کت و شلوار باریک استفاده خواهید کرد. اما اگر شما در طرف بلند و لاغر نیز هستید ، می توانند عالی به نظر برسند.

کت و شلوار باریک مناسب مردان کوتاه قد

مردان با شکم بزرگ احتمالاً بابرش کلاسیک بهتر هستند . با این اوصاف ، مردان با حجم بالا می توانند باانتخابکت مناسب ، از کت و شلوار باریک استفاده کنند .

آنها باید یک کت دو نفره را انتخاب کنند تا یک کت دو دکمه. دو ردیف دکمه به فریب چشم کمک می کند تا تصور کند که تنه باریک تر از آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *