پست ها

ست کردن کت و شلوار مردانه

ست کردن کت و شلوار

آقایان چگونه ست کردن کت و شلوار را یاد بگیرند؟

آقایان زمان زیادی را برای ست لباس خود صرف می کنند که در بعضی مواقع موفیت آمیز نیست. در این مقاله سعی می کنیم شما را راهنمایی کنیم که در زمان کمتری را صرف ست کردن کت و شلوار کنیم.

ست کردن کت سورمه ای و شلوار بژ
ست کردن کت سورمه ای و شلوار بژ

ترکیب رنگ های سورمه ای و بژ ظاهری کلاسیک به شما می بخشد. شاید فکر کنید که این دو رنگ به هم نمی آید، اما اشتباه کرده اید، تقریبا تمام آقایان با هر تیپی که هستند می توانند این دو رنگ را به تن کنند. بنابراین اگر به دنبال ظاهری کلاسیک برای مراسم رسمی خود می گردید، ما این تیپ را به شما پیشنهاد می دهیم.


ست کردن کت و شلوار جین

ست کردن کت و شلوار جین

اگر می خواهید که ظاهری کلاسیک و سنگین داشته باشید اما در عین حال به دنبال راحتی نیز هستید، این تیپ را امتحان کنید. سعی کنید رنگ های تیره و ست را به تن کنید. به عنوان مثال رنگ سورمه ای گزینه ای خوبی برایتان خواهد بود.


ست کردن کت طرح دار و شلوار رنگ خنثی

ست کردن کت طرح دار و شلوار رنگ خنثی

اگر از کت های ساده خسته شده اید، کت های طرح دار را انتخاب کنید. اما شلوارتان باید ساده باشد، در غیر این صورت شلوغ و شلخته به نظر خواهد رسید. با پوشیدن کت طرح دار و شلواری به رنگ های خنثی از جمله سورمه ای، خاکستری یا مشکی، مطمئنا از دیگران متفاوت خواهید بود و در جمع خواهید درخشید.


ست کت سورمه ای و شلوار خاکستری

ست کت سورمه ای و شلوار خاکستری

اگر می خواهید دیده شوید، تیپی کلاسیک بزنید. کت سورمه ای یکی از محبوب ترین رنگ های کت برای آقایان است، از این رو که به راحتی با دیگر رنگ ها ست می شود. یکی از بهترین رنگ ها برای ست کردن با آن خاکستری است. این تیپ برای آقایانی که به دنبال ظاهری مدرن و نسبتا رسمی هستند، مناسب است.


ست کردن کت کرم و شلوار سفید

ست کردن کت کرم و شلوار سفید

از آنجا که آقایان معمولا رنگ های مشکی، سورمه ای و خاکستری کت را به تن می کنند، اگر می خواهید که کمی متفاوت تر از دیگران باشید، کتی به رنگ روشن مانند کرم به تن کنید. این تیپ برای مراسم دوستانه و غیر رسمی مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *