پست ها

شخصیت ‎شناسی از روی کفش مردانه

کفش مردانه

آیا تا به حال به داستان‌هایی که کفش مردانه تان ممکن است در باره شما بگوید گوش کرده اید؟ کفشی که شما به پا می‌کنید، می‌تواند حقایق زیادی را در مورد شخصیت تان مشخص کند. اگر دوست دارید بدانید که افراد با توجه به مدل‌ های مختلف کفشی که می پوشند چه خصوصیاتی دارند، در ادامه مطلب همراه جامه سرا باشید.

 

معرفی انواع مدل های کفش مردانه

کفش های مردانه در چندین نوع و مدل توسط برند ها و کمپانی های متفاوت عرضه می شوند. هرکدام از این مدل ها، طیف وسیعی از طرفداران خود را دارند که ممکن است از دیگر مدل ها استفاده نکنند یا به عبارتی، سلیقه آن ها نیست. امروز و در این مقاله به روانشناسی انواع مدل های کفش مردانه می پردازیم.

 

کفش مردانه مدل بوت چوکا

 

بوت چوکا

 

شما فرد خلاقی هستید که یک لحظه یک جا بیکار نمی‌نشیند. مدام به این فکر می‌کنید که چگونه به زندگی تان هیجان بیشتری دهید. یک روز در حال گشت و گذار در طبیعت و کشف ناشناخته‌ها هستید، روز دیگر لباسی کلاسیک می‌پوشید و در جلسات رسمی شرکت می‌کنید. اگر چه مد و فشن اولویت زندگی شما نیست، اما اینطور هم نیست که به آن هیچ اهمیتی ندهید. شما وقت زیادی روی استایل تان نمی‌گذارید، اما سعی می‌کنید که در عین سادگی همیشه خوش تیپ باشید.

کفش مردانه مدل بوت دِرِس

 

بوت دِرِس

 

شما فردی هستید که به جزییات اهمیت زیادی می‌دهید. زمانی که صحبت از تصمیم گیری می‌شود، سعی می‌کنید که خیلی محتاطانه و منطقی عمل کنید. دوست دارید که هر کاری را با استراتژی خودتان پیش ببرید. شما نزد دیگران فرد قابل اعتمادی هستید، از این رو دیگران در مواقع سختی و مشکلات اول از همه به شما پناه می‌آورند. شما شخصیت کاریزماتیکی دارید که اطرافیان تان را به خود جذب می‌کنید، اما در مورد این که چه کسی را به زندگی تان راه دهید، سخت می‌گیرید. شما به استایل شخصی تان بی نهایت اهمیت می‌دهید و اگر نیازی باشد، به دیگران نیز پیشنهاد‌های لازم را می‌دهید.

کفش مردانه مدل آکسفورد

 

کفش آکسفورد

 

شما عاشق سبک کلاسیک هستید و دوست دارید که همیشه با ظاهری شیک و مرتب ظاهر شوید. اگر چه دامنه دوستان شما محدود است، اما برای همان چند نفر هم حاضرید جان تان را بدهید. زمانی که صحبت از کاری می‌شود، شما قبل از همه داوطلب می‌شوید. شما می‌دانید که از زندگی تان چه می‌خواهید و دقیقا هم می‌دانید که چگونه باید به آن‌ها دست یابید. حتی از روی مدل کفشی که به پا می‌کنید نیز می‌توان فهمید که زندگی شما روی نظم و قانون است.

بخوانید:  تاریخچه مد و پوشاک | شناخت دوره های مد

کفش مردانه مدل دربی

 

کفش دربی

 

آقایانی که کفش‌های مدل دربی به پا می‌کنند، معمولا استایلی هنرمندانه دارند. آن‌ها دوست دارند به همه نشان دهند که فردی جدی و به همان نسبت خلاق هستند. آن‌ها از این که خودشان را مدام به چالش بکشانند، لذت می‌برند. شکست برای آن‌ها معنایی ندارد، به جای آن سعی می‌کنند که از شکست هایشان درس بگیرند. آن‌ها می‌دانند که چه زمانی روی پای خودشان بایستند و چه زمانی از دیگران درخواست کمک کنند. آن‌ها کار‌های فردی را به کار‌های تیمی ترجیح می‌دهند.

کفش مردانه مدل مانک استراپ

 

کفش بند راهب

 

شما فردی هستید که به استایل تان اهمیت زیادی می‌دهید به طوری که همیشه برای دیگران این سوال پیش می‌آید که چگونه می‌توانید همیشه مرتب و آراسته باشید. شما عاشق هیجان هستید، از این رو مدام در پی پیدا کردن دوستان جدید می‌باشید. در واقع دامنه ارتباطات تان وسیع است به طوری که هر جا می‌روید آشنایی را در میان جمع پیدا می‌کنید. از آنجا که شما فرد دست و دلبازی هستید، خیلی راحت دانش و تجربیات تان را با دیگران به اشتراک می‌گذارید که همین خصوصیات در محبوبیت شما تاثیر زیادی داشته است.

کفش مردانه مدل اسنیکر

 

کفش اسنیکر

 

کتانی‌های رنگی نشان دهنده شخصیت رنگی شماست. رنگی بودن شما بدین معنی ست که فردی شاد و سرزنده هستید. شما یک جفت کفش آدیداس را به یک جفت کفش مانک استراپ ترجیح می‌دهید. شما نمی‌توانید کاری که مجبور باشید ساعت‌ها پشت میز بنشینید را تحمل کنید، به جای آن دوست دارید که مدام در فعالیت باشید و از خستگی جسمی که در انتهای شب به سراغ تان می‌آید، احساس رضایت می‌کنید.

کفش مردانه مدل ورزشی

 

کفش ورزشی

 

شما استایل سبک و راحت را بیشتر از استایل کلاسیک و رسمی ترجیح می‌دهید. شخصیت شما بسیار جسورانه است به طوری که مدام برای خطر کردن پیش قدم می‌شوید. شما دوست دارید که الهام بخش دیگران باشید تا بتوانند نسخه‌ای بهتر از خودشان را ارائه دهند. آنقدر مورد اعتماد دیگران هستید که اگر فردی به شما تکیه کند، از کارش پشیمان نخواهد شد. اگر هدفی در زندگی تان داشته باشید، تا رسیدن به آن دست از تلاش بر نمی‌دارید. از روی کفش‌های رنگی و شادتان هم می‌توان فهمید که شما اعتماد به نفس تان بالایی دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *