پست ها

8 رنگ کت و شلواری که یک مرد باید برای کمد لباس خود در نظر بگیرد

رنگ کت و شلوار

کت شلوار از جمله آیتم های پوششی ضروری برای آقایان محسوب می شود و می بایست حداقل یک الی دو دست کت شلوار در کمد لباس های خود داشته باشند. درست است که کت شلوار جز لباس های تقریبا گرانقیمت به حساب می روند، ولی سعی کنید حتما آن را از برند معروف و مشخص شده خریداری کنید، زیرا در صورت خرید مارک های متفرقه و ناشناخته بعد چند بار استفاده کاملا قابلیت ایستایی و زیبایی خود را از دست خواهند داد و قابل استفاده نیستند.

۱-رنگ کت و شلوار آبی سورمه ای

کت و شلوار های طیف رنگ آبی جذابیت خاصی به خصوص برای افراد جوان ایفا می کند. در میان رنگ های آبی، سورمه ای را می توان از ملزومات کمد لباس یک مرد جنتلمن دانست. حتی شما می توانید به جای پوشیدن کت شلوار مشکی در مراسم رسمی از کت شلوار سورمه ای رنگ استفاده کنید. علاوه بر این رنگ سورمه ای این قابلیت را دارد که هم در مکان های رسمی و هم غیر رسمی مورد استفاده قرار بگیرد. به طور کلی داشتن یک دست کت شلوار رنگ سورمه ای حتی از داشتن کت شلوار رنگ مشکی الزامی تر است.

۲-رنگ کت و شلوار خاکستری

کت شلوار رنگ خاکستری هم مانند رنگ کت شلوار سورمه ای، تقریبا رنگی همه کاره به نظر می رسد. شما می توانید از کت شلوار رنگ خاکستری برای مراسمات رسمی و غیر رسمی استفاده کنید. اگرچه که استفاده آن در مراسمات غیر رسمی پر کاربردتر می باشد.

فقط آقایان جوان توجه کنند که با پوشیدن کت شلوارهای خاکستری و یا خاکستری زغالی سن آن ها کمی بالاتر به نظر می رسد. همچنین توجه کنید که ریشه اصلی این رنگ در غالب رنگ های خنثی بوده است و شما به راحتی خواهید توانست با اکثر رنگ های دیگر این کت شلوار را ست کنید.

۳-رنگ کت و شلوار طوسی

کت شلوار رنگ طوسی در مقایسه با رنگ سورمه ای و یا خاکستری غیررسمی تر به نظر می رسد و شما می توانید آن را در ترکیب با رنگ های شاد و تندی همچون زرشکی و همچنین سایر رنگ های خنثی مانند مشکی ست کنید. سعی کنید سایر آیتم های لباس شما به رنگ طوسی نزدیک نباشد، زیرا یکنواختی و بی روح بودن را به استایل شما القا خواهد کرد.

کت وشلوار های جامه سرا رو هم ببین!

کت و شلوار رنگ ذغالی کد 1431

2,880,000 تومان6,880,000 تومان
کت و شلوار رنگ ذغالی کد 1431: اگر به دنبال یک رنگ لوکس، باوقار، قدرتمند، پر رمز و راز و در عین حال ساده هستید، رنگ مشکی بهترین و جذاب‌ترین گزینه است. رنگ مشکی می‌تواند به افراد و محیط خانه و کار، هوای اقتدار، هوش و پرستیژ بدهد. با استفاده از این رنگ نگران ست رنگی نخواهید بود.
 • پارچه سوپر کش
 • برش اسلیم فیت
 • دو دکمه
 • سایز 48 تا 58

کت و شلوار رنگ طوسی کد 1430

2,880,000 تومان
کت و شلوار رنگ طوسی کد 1430: طوسی یک رنگ خنثی به حساب می‌آید که امروزه در صنعت مد بسیار پرطرفدار است. رنگ طوسی نمادی از عقل، سازش، بلوغ و مسئولیت است که آن را رنگ محافظه‌کارانه، زیبا و جذاب نیز می‌دانند. اگر قصد دارید از رنگ طوسی در لباس‌های خود استفاده کنید جالب است بدانید که به‌طورکلی لباس‌های رنگ طوسی آرامش و خونسردی به همراه می‌آورند.
 • پارچه سوپر کش
 • برش اسلیم فیت
 • دو دکمه
 • سایز 48 تا 58

کت و شلوار رنگ طوسی آبی کد 1429

2,880,000 تومان
کت و شلوار رنگ طوسی آبی کد 1429: طوسی آبی از گروه رنگ خاکستری، رنگی است که ترکیبی از رنگ آبی را در خود دارد و به این علت در گروه رنگ های سرد قرار می‌گیرد. پس رنگ طوسی آبی ترکیبی از رنگ‌های مشکی، سفید و کمی آبی است. مثلاً ترکیب رنگ سرمه‌ای با سفید به تولید رنگ طوسی آبی منجر می‌شود.
 • پارچه سوپر کش
 • برش اسلیم فیت
 • دو دکمه
 • سایز 48 تا 58

کت و شلوار رنگ ذغالی کد 1428

2,880,000 تومان
کت و شلوار رنگ ذغالی کد 1428: کت و شلوار ذغالی با رنگی که شبیه به ذغال زده شده است، شکل و شمایلی جالب و متفاوت را به لباس می‌بخشد. این محصول با رنگ غالب خاکستری تیره تولید می‌شود و معمولاً با ترکیب رنگ‌های دیگر مثل سفید، نقره‌ای و طلایی جذاب می شود.
 • پارچه سوپر کش
 • برش اسلیم فیت
 • دو دکمه
 • سایز 48 تا 58

کت و شلوار رنگ خاکستری کد 1427

2,880,000 تومان
کت و شلوار رنگ خاکستری کد 1427: خاکستری به دلیل خنثی بودن یک رنگ استاندارد در جامعه مدرن است و آن را به رنگی بسیار متنوع تبدیل می کند. اگرچه در سراسر جهان چیزهای خاکستری بی شماری وجود دارد، اما به عنوان یکی از کم علاقه ترین رنگ ها در تحقیقات جهانی به نظر می رسد.
 • پارچه سوپر کش
 • برش اسلیم فیت
 • دو دکمه
 • سایز 48 تا 58
بخوانید:  پارچه شلوار کتان یا پارچه ای | در اداره کدام را بپوشیم

کت و شلوار رنگ مشکی کد 1426

2,880,000 تومان
کت و شلوار رنگ مشکی کد 1426: این محصول با استفاده از رنگ مشکی که یک رنگ خنثی و تیره می باشد، تولید شده است. رنگ مشکی را می توان یک رنگ بدون محدودیت دانست؛ چه از لحاظ ست کردن با لباس های دیگر و چه از لحاظ موقعیتی.
 • پارچه سوپر کش
 • برش اسلیم فیت
 • دو دکمه
 • سایز 48 تا 58

کت و شلوار رنگ سرمه ای کد 1425

2,880,000 تومان
کت و شلوار رنگ سرمه ای کد 1425: با استفاده از پارچه رنگ سرمه ای تولید شده است؛ این رنگ از تناژ تیره رنگ آبی می باشد که از لحاظ روانشناسی، نماد آرامش است. تیره بودن این رنگ باعث شده تا سرمه ای به یک رنگ خنثی تبدیل شود تا برای استفاده در محیط های مختلف محدودیتی نداشته باشد.
 • پارچه سوپر کش
 • برش اسلیم فیت
 • دو دکمه
 • سایز 48 تا 58

کت و شلوار لوپیناس رنگ سرمه ای کد 1404

قیمت اصلی 5,200,000 تومان بود.قیمت فعلی 4,200,000 تومان است.
کت و شلوار لوپیناس رنگ سرمه ای
برش : اسلیم فیت سایزبندی : 46-48-50-52-54-56 پارچه : یونسا الیاف : 55% پلی استر و 45% پشم مدل : دو دکمه دو چاک یقه کنت

۴-رنگ کت و شلوار مشکی

ابن رنگ کت شلوار در عین شیک و جذاب بودن، برای هر مدل و رنگ پوستی مناسب به نظر نمی رسد. بهتر است از کت شلوار مشکی فقط در مراسمات خیلی رسمی و یا عزاداری ها استفاده گردد.

به همین دلیل کاربرد آن بسیار کمتر از کت شلوار با رنگ سورمه ای و یا خاکستری و طوسی می باشد. در واقع کت شلوار مشکی مانند سورمه ای و یا خاکستری رنگی همه کاره تلقی نمی گردد.

۵-رنگ کت و شلوار قهوه ای تیره

رنگ کت و شلوار قهوه ای تیره می تواند انتخاب مناسبی برای افرادی باشد که دارای موها و پوست تیره‌اند. توجه داشته باشید که از این رنگ کت و شلوار در مصاحبه‌های کاری، و مراسم رسمی استفاده نکنید. این رنگ نیز قابلیت تطبیق پذیری زیادی دارد و می‌توانید پیراهن با رنگ‌های متنوعی را با آن ست کنید.

۶-رنگ کت و شلوار خاکی رنگ

این مدل رنگ کت و شلوار نیز از زیر مجموعه های کت شلوار در طیف رنگ قهوه ای محسوب می گردد. این رنگ به علت روشن بودن، بیشتر مناسب فصل تابستان می باشد، اما در عین حال در فصول دیگر نیز قابل استفاده می باشد. به خصوص برای آقایان جوان می تواند انتخاب مناسبی باشد. استفاده از کت شلوار رنگ خاکی هنراه کفش و کمربند قهوه ای تیره و یا مشکی از جنس چرم می تواند جذابیت بی نظیری را در استایل شما ایفا کند.

۷-رنگ کت و شلوار آبی

کت و شلوار آبیشاید مقایسه کاربرد این رنگ با کت شلوار رنگ سورمه ای کاری سخت به نظر برسد. این نوع کت شلوار را بیشتر در اروپا و بخش هایی از آسیا استفاده می کنند و طرفداران آن به نسبت رنگ سورمه ای کمتر می باشد‌، اما اگر شما جز آن دسته افرادی هستید که کمد لباس هایتان پر از رنگ های مختلف برای کت شلوار می باشد، بهتر است رنگ آبی را در بین رنگ ها برای آخر هفته ها و مراسم غیر رسمی جای دهید و از جذابیت آن در استایل خود استفاده کنید.

۸-رنگ کت و شلوار سفید

کت شلدار سفید را می توان از خاص ترین رنگ ها در گروه کت شلوار قرار داد‌. شما می توانید از این رنگ در میهمانی های دوستانه و یا مراسمی که کد رنگی خاص دارند، استفاده کنید‌ در برخی کشورهای دنیا از رنگ سفید در مراسم مذهبی ویژه خود استفاده می کنند. از آنجا که نگهداری رنگ سفید خیلی سخت می باشد، استفاده روزمره آن را توصیه نمی کنیم.

نکات ویژه کت و شلوار برای آقایان

۱-هنگام خرید کت شلوارهای طرح دار همچون راه راه یا چهارخانه چه با طرح ریز و چه با طرح درشت حتما سعی کنید پیراهن و سایر اکسسواری های انتخابی را ساده استفاده کنید، در غیر اینصورت شلوغ تر به نظر می رسد.

۲-سعی کنید حتما سر آستین پیراهن حدود یک الی دو سانت از زیر آستین کت بیرون باشد، در غیر اینصورت آستین کت اندازه دست شما نخواهد بود.

۳-رنگ آبی روشن برای کت شلوار زیاد جذاب به نظر نمی رسد، اما اگر همین آبی را به رنگ لاجوردی یا نیلی تبدیل کنید همراه با اکسسواری های رنگ مشکی جذابیت فوق العاده بالایی به استایل شما خواهند بخشید.

۴-اینکه دکمه های کت را به صورت یک ردیف یا دو ردیفه انتخاب کنید، بستگی زیادی به نوع مراسمی که قصد شرکت در آن را دارید، دارد.

۵-استفاده از پوشت، کراوات و دستمال گردن از جمله اکسسواری های لوکس همراه با کت شلوار شما محسوب می گردد، پس از نقش آن ها غافل نگردید.

۶-جنس کت شلواری که شما انتخاب می کنید، بسیار مهم است و در تعیین نوع رسمی و غیر رسمی بودن کت شلوار نقش مهمی را ایفا می کند، به عنوان مثال پارچه پشمی را می توان از جنس های پر کاربرد در کت شلوارهای رسمی به حساب آورد. البته که کیفیت های آن ها متفاوت است و ممکن است بر طبق کیفیت آن ها برای مراسم مختلف انتخاب گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *