پست ها

ترکیب رنگ کت و شلوار مشکی با پیراهن و کراوات

کت و شلوار مشکی

یک کت و شلوار مشکی فوق العاده لوکس پیچیده را بیرون می کشد و بهترین ظاهر کلاسیک برای مردان است. رنگ مشکی هرگز از مد نمی افتد و برای همه رنگ موها و رنگ پوست مناسب است. همچنین برای کسانی که به آن نیاز دارند ، لاغر کننده است.

آیا می خواهید در دریای کت و شلوارهای کم رنگی که به نظر می رسد همه در حال حاضر پوشیده اند ، خودنمایی کنید؟ جرأت کنید در زمانی کلاسیک باشید که لباس های مردانه به جسارت و شیک بودن توجه دارند.

اگر پیراهن و کراوات را اشتباه انتخاب کنید ، ظاهر کت و شلوار مشکی می تواند به شدت خراب شود. ما برای کمک اینجا هستیم. این مقاله دارای تمام توصیه هایی است که برای یافتن بهترین همراهان مکمل برای کت و شلوار مشکی خود نیاز دارید. بنابراین ، چرا باید منتظر ماند؟

ادامه مطلب را بخوانید تا راهنمای کامل ما را برای کت و شلوار مشکی ، پیراهن و ترکیب کراوات برای ظاهری شیک و براق پیدا کنید.

کدام رنگ با مشکی خوب ست می شود؟

کت و شلوار مشکی یک لباس اصلی رسمی است که اگر در پیراهن و کراوات مناسب ست شود ، می توانید آن را در محیط های معمولی
تر بپوشید.

کدام رنگ با مشکی خوب ست می شود

شما می توانید سیاه را به عنوان عدم وجود رنگ در نظر بگیرید. این بدان معناست که حداقل از نظر تئوری همه چیز با رنگ مشکی پیش می رود. اما برخی مقررات وجود دارد. تناسب کت و شلوار نقش مهمی در ظاهر کلی دارد.

در حالی که یک کت و شلوار مشکی باریک می تواند یک طرح زیبا و براق برای اکثر مردان ایجاد کند ، برای همه کار نمی کند. اینجاست که انتخاب رنگ پیراهن و کراوات می تواند بسیار مهم باشد.

البته ، پیراهن سفید یک گزینه واضح است. اما پیراهن های صورتی ، آبی و حتی مشکی نیز می توانند بسیار زیبا به نظر برسند. گزینه کفش ترجیحOxfords سیاه و سفید است، اما کفش های دربی و Monkstraps و همچنین قابل قبول است.

در صورت شک ، برای راهنمایی و مشاوره در انتخاب سایه ها به اهنمای ترکیب رنگ اصلی  بازگردید و تا زمانی که نقطه ایده آل را پیدا کردید ، با چرخ رنگ بازی کنید.

چگونه یک کت و شلوار مشکی باید بر اساس ظاهر شما پوشیده شود

اگر پوست و موی روشن دارید ، کت و شلوار مشکی خود را با رنگ های گرم مانند آبی کم رنگ ، صورتی روشن یا سبز مایل به زرد روشن بپوشید.

اگر بیش از حد تیره شده اید ، کت و شلوار مشکی باعث می شود پوست شما حتی رنگ پریده تر و شسته شده به نظر برسد. در صورت تصمیم به پوشیدن صورتی بچه ، مطمئن شوید که کت و شلوار باریکی دارید. در غیر این صورت ، ظاهر قدیمی به نظر می رسد.

چگونه یک کت و شلوار مشکی باید بر اساس ظاهر شما پوشیده شود

کت و شلوار مشکی باریک ، پیراهن صورتی و ترکیب رنگ کراوات سرمه ای و صورتی.

مردان با پوست تیره می توانند کت و شلوار مشکی خود را با پیراهن های سفید یا رنگهای پررنگتر بپوشند ، به عنوان مثال آبی پررنگ یا زرد. اما بهتر است از رنگهای بیش از حد پر زور اجتناب کنید و قطعاً به دنبال چیزی براق نباشید.

کراوات را با کت و شلوار خود مطابقت دهید

پیراهن های تیره تر باید با کراوات تیره ترکیب شوند. رنگ های روشن بیش از حد خودنمایی می کنند و جلوه ای نامرتب ایجاد می کنند. برای افزودن کمی رنگ ، یک کراوات تیره با طرح رنگی انتخاب کنید تا ظاهری رسمی ایجاد شود.

پیراهن های چاپ شده باید دارای رنگ های خاموش بیشتری باشند. به دنبال چاپهای کوچک با الگوهای کوچک مانند راه راه ، چهارخانه یا نقطه پولک باشید. از الگوی مقیاس متفاوت روی کراوات و پیراهن استفاده کنید.

کراوات را با کت و شلوار خود مطابقت دهید

کت و شلوار مشکی با کراوات نارنجی خالدار.

به عنوان مثال ، اگر کراوات شما راه راه های جسورانه دارد ، پیراهن تک رنگ یا فقط با طرح کوچک بپوشید.

قاعده کلی این است که کراوات شما باید تیره تر از پیراهن شما باشد. اگر مطمئن نیستید ، کافی است کراوات خود را در سایه تیره پیراهن خود بپوشید.

بنابراین ، برای پیراهن آبی کم رنگ ، کراوات کبالت یا سرمه ای انتخاب کنید. با پیراهن خاکستری روشن ، کراوات خاکستری زغالی بپوشید. پیراهن های تک رنگ را می توان با کراوات بافتی مانند بافتن قلاب بافی مخلوط کرد.

کراوات را با کت و شلوار خود مطابقت دهید

در همین حال ، در اینجا نگاه عمیق ما به بهترین ترکیب پیراهن و کراوات است تا ظاهر کت و شلوار مشکی شما را تقویت کند.

کت و شلوار مشکی و ترکیب رنگ پیراهن سفید

سخت است که کت و شلوار مشکی و پیراهن سفید را به هم بزنید. ظاهر تقریباً در هر کجا و در هر زمان کار می کند. آن را در دفتر ، عروسی یا بیرون شام بپوشید.

کت و شلوار مشکی و ترکیب رنگ پیراهن سفید

با این حال اشتباه گرفتن کراوات می تواند مشکلاتی را در ظاهر ایجاد کند. سیاه و سفید رنگهای کلاسیک اصلی هستند. بنابراین هنگام انتخاب کراوات ، برای مناسبت های رسمی از سنت استقبال کنید.

بسته به مناسبت ، سایه کراوات شما می تواند یک یادداشت زنده و یا ظریف تر به پس زمینه سیاه/سفید شما اضافه کند. البته ، شما همیشه می توانید پاپیون نیز بپوشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *