پست ها

چگونه کفش خود را با کت و شلوار خود ست کنید

ست کردن کفش

هرچقدر هم که ساده به نظر می رسد ، مردم اغلب به این فکر می کنند که چگونه رنگ کفش خود را با کت و شلوار خود هماهنگ کنند.

چه از واقعیت آگاه باشید یا نه ، کفش های شما چیزهای زیادی در مورد شما می گوید. بنابراین ، انتخاب مناسب کفش شما برای ایجاد تصویر مناسب بسیار مهم است.

انواع مختلفی از کفش های مردانه وجود دارد و هر کدام جای خود را دارند. ساختارها و رنگ هایی که انتخاب می کنید به سلیقه و سبک شخصی شما بستگی دارد.

اما چند قرارداد وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. بنابراین هنگام انتخاب رنگ کفشی که با کت و شلوار خود می پوشید ، باید از این قوانین پیروی کنید.

بهترین انواع کفش برای پوشیدن با کت و شلوار

ست کردن کفش با کت و شلوار شما می تواند مشکل باشد. نوع نادرست کفش یا جفت مناسب با رنگ نامناسب می تواند ظاهر جذاب شما را خراب کند. این به این دلیل است که کفش های شما می توانند فوراً زیبایی لباس شما را تغییر دهند.

اما چگونه می توانید بفهمید که کدام کفش با بقیه لباس های شما بهتر کار می کند؟

برای یادگیری نحوه مطابقت رنگ و نوع کفش با رنگ کت وشلوار خود ، تصویر را با دقت بررسی کنید :

مطمئن ترین شرط شما این است که با یک یا دو جفت کفش مطلق شروع کنید. یک جفت آکسفورد مشکی ، استاندارد یا دربی برای اکثر رویدادها ، رسمی و غیر رسمی ، شما را پوشش می دهد.

هر یک از این موارد تقریباً برای هر رنگ کت و شلوار ، از مشکی یا سرمه ای گرفته تا خاکستری و حتی چک های سنگین ، یک گزینه عالی است.

این بدان معنا نیست که بگوییم هیچ استثنائی در کنوانسیون های پذیرفته شده وجود ندارد. هر دو سبک رنگ مفاهیم ذهنی هستند ، بنابراین آزمایش کمی خوب است.

فقط کلمات پابلو پیکاسو را به خاطر بسپارید. قبل از اینکه بتوانید قوانین را زیر پا بگذارید ، باید آنها را درک کنید. با در نظر گرفتن این نکته ، در اینجا راهنمای ما برای انتخاب بهترین کفش برای پوشیدن یک کت و شلوار رنگ خاص است.

کفش برای پوشیدن با کت و شلوار مشکی

مشکی عدم وجود رنگ است. بنابراین ، کفش مشکی بارزترین انتخاب برای کت وشلوار مشکی است  . خوب است که تا آنجا که ممکن است از این قاعده سنتی پیروی کنید. اما به طور کلی ، رنگهای دیگر نیز می توانند کار کنند.

کت و شلوار مشکی ، کفش مشکی ، پیراهن صورتی و رنگ کراوات سرمه ای و صورتی

کفش های مشکی با کت و شلوار مشکی ، پیراهن صورتی و کراوات صورتی تیره پوشیده می شوند.

این بدان معناست که چنین زمینه ای جذاب مانند خاکستری ایجاد نمی کند. از نظر فنی ، هیچ چیز مانع از ترکیب یک کت و شلوار مشکی با کفش های متضاد نمی شود.

فقط حواستان باشد که شما بیشتر از اینکه بخواهید با هم کنار بیایید ، خطر ابتلا به خود را دارید.

کت و شلوار مشکی و کفش مشکی

با آکسفورد مشکی به عنوان اولین و بهترین گزینه خود بروید ، به خصوص اگر در یک رویداد رسمی شرکت می کنید. در مرحله بعد ، می توانید به سراغ دربی ها ، بندهای راهب ، چکمه های چلسی و چکمه های بروگ بروید.

اگر هنوز هم برای شما بسیار ظریف است ، نان های جیر را امتحان کنید. اینها مطمئناً برای مراسم کروات مشکی مناسب نیستند ، اما اگر این مناسبت است ، به هر حال باید کت شام بپوشید.

آکسفورد مشکی کلاهک پا توسط لا میلانوکفش های دربی مشکی کالوین کلاین

کت و شلوار مشکی و کفش قهوه ای

خوب ، این می تواند ترکیبی پیچیده برای از بین بردن باشد. اما ترکیب یک کت و شلوار مشکی با کفش های قهوه ای می تواند نتایج شگفت انگیزی را به ارمغان بیاورد. قهوه ای و مشکی مانند ازدواج با سیاه و سفید ، می تواند ظاهری هدفمند ایجاد کند.

هنوز تفاوت کافی بین دو سایه وجود دارد تا یک لباس زیبا و زیبا ایجاد کنید. همچنین ، ظاهر مورد علاقه دیوید بکهام است ، بنابراین اگر برای او به اندازه کافی خوب است ، چرا آن را رها نکنید؟

قهوه ای دربی ها از Vosteyکفش Tilden دربی براون کفش توسط کلارکس

پوشیدن کفش با کت و شلوار آبی

کت وشلوار آبی یک انتخاب عالی برای مردان با مشغول است، تقویم اجتماعی هوشمند گاه به گاه است. رنگ همیشه معاصر ، همیشه جسورانه است و در تمام طول سال کار می کند.

کت و شلوار آبی کامل با ترکیب رنگ پیراهن و کراوات

کفش های قهوه ای به خوبی با کت و شلوار آبی و پیراهن سفید ست می شوند.

رنگ آبی سنتی کمتر از رنگ های دریایی است و سایه های روشن رنگ آبی نیز از تنوع کمی برخوردار است. این بدان معناست که باید کفش های خود را با کمی احتیاط انتخاب کنید.

کت و شلوار آبی شما به اندازه ای باهوش است که با بروگهای کلاسیک و آکسفورد چرمی ست شود اما به اندازه کافی متنوع است تا با کفش های جیر جیر یا حتی چکمه های چوبا هماهنگ شود.

کت و شلوار آبی و کفش مشکی

پوشیدن کفش های مشکی با کت و شلوار آبی از نظر بسیاری دیگر از متخصصان مد به نظر می رسد. طبیعت رسمی رنگ مشکی می تواند با جنبه های معمولی رنگ آبی در تضاد باشد.

با این وجود ، این یک ترکیب کوچک نیست که نباید از آن بترسید. فقط مطمئن شوید که قبل از اینکه با یک کفش مشکی و کت و شلوار آبی بیرون بروید ، آینه را دوباره بررسی کنید.

کفش های مشکی دربی از کالوین کلاینکفش ناز سیاه مگنوس توسط کالوین کلاین

کفش کت و شلوار آبی و قهوه ای

کفش های قهوه ای مشابه رنگ آبی ، با رنگ های روشن رنگ آبی بهتر ست می شوند. و در حالی که رنگ های قهوه ای تیره می توانند عمق یک لباس دریایی را تکمیل کنند ، بهترین گزینه در اینجا این است که از رنگ های روشن تر استفاده کنید.

بندهای راهب در اینجا خوب کار می کنند. همینطور بروگهای برنزه و Derbies با رنگهای قهوه ای کمی غنی تر. به شکلات شیری بیشتر از موکای تیره فکر کنید.

بندهای راهب قهوه ای روشن توسط La Milanoکفش بند راهب دو نفره قهوه ای رنگی توسط فرانزی

کت و شلوار آبی و کفش بورگوندی

ترکیبی از رنگ های قرمز و قهوه ای غنی با کفش های بورگوندی با کت و شلوار آبی نیز به خوبی ترکیب می شود. نگاه به حالت رسمی بدون احتقان است.

بدون زحمت با یک ظاهر کلاسیک و درجه یک ، احساس معاصر را جفت می کند. آکسفوردهای تیز بهترین گزینه شما هستند ، اما نان و بندهای راهبی نیز به خوبی کار می کنند.

به دنبال چرم بروید و آنها را صیقل دهید تا هوایی تصفیه شده و مطمئن داشته باشید.

سرپوش دراز بورگوندی توسط La Milanoکفش بورگوندی بند راهب دو نفره از اشر گرین

کفش برای پوشیدن با کت و شلوار نیروی دریایی

نیروی دریایی به دلیل اینکه یکی از متنوع ترین سایه ها در چرخه رنگ است ، بسیار مورد احترام است. بنابراین اشتباه کردن با کت شلوار دریایی سخت است . سرمه ای رنگی است که تقریباً با هر رنگ پوست مکمل است.

کت و شلوار سرمه ای با پیراهن سفید ، کفش مشکی و کراوات قهوه ای

کفش مشکی می تواند یک ترکیب رنگ کامل با کت و شلوار سرمه ای و پیراهن سفید باشد.

همچنین یک تعادل م casualثر از گاه به گاه و هوشمند را فراهم می کند. کت و شلوار دریایی در مراسم رسمی و در دفتر به همان اندازه به شما خدمت می کند.

هرچقدر که نیروی دریایی سازگار باشد ، هنگام انتخاب دسته های کت و شلوار و کفش ، هنوز یک مورد دلخواه وجود دارد. بهترین گزینه های شما در اینجا سبک جیر یا چرم قهوه ای براق است.

نگران این نباشید که سایه دقیقاً مناسب باشد. رنگ های تیره از شکلات تیره تا روشن همه با کت و شلوار سرمه ای خوب ست می شوند. غنای این رنگها تضاد دلپذیری را با بی طرفی فولادی نیروی دریایی ارائه می دهد.

انتخاب سبک نیز بسیار باز است. بسته به مناسبت مورد نظر ، می توانید با همه چیز ، از چکمه های چلسی و لوفر تا دربی و آکسفورد همراه باشید.

کت و شلوار دریایی و کفش مشکی

نیروی دریایی و سیاه در واقع یک مشارکت هوشمندانه است. هیچ لباس مردانه دیگری به اندازه یک لباس دریایی تک سینه که با کفش های مشکی ست می شود ، برای دفتر آماده نیست.

برای کت و شلوار از استایلی بدون الگو استفاده کنید و از بندهای راهب یا Derbies مشکی استفاده کنید تا جلوه ای به ظاهر اتاق هیئت مدیره بدهید.

کفش های دربی مشکی کالوین کلاینآکسفورد مشکی-سر انگشتی توسط کنت کول
کفش مشکی بند دو نفره توسط La Milanoدربی های سیاه اثر کلارکس

کت و شلوار دریایی و کفش قهوه ای

اگر یک ست لباس برای یادداشت کردن وجود دارد ، این همان است. این یک دو نفر واقعاً زیبا است ، مهم نیست که چه موقعیتی باشد.

ست کردن کفش های قهوه ای با کت و شلوار سرمه ای یک ترکیب کلاسیک است که می توانید بارها و بارها به آن اعتماد کنید. با این حال ، به خاطر داشته باشید که رنگ قرمز و قهوه ای به سمت موارد معمولی تر است.

حتماً کفشی را از انتهای بالاتر انتخاب کنید تا ظاهر شما تیز بماند. یک جفت خوب آکسفورد ، بند راهب یا دربی چرمی ایده آل است.

دربی قهوه ای روشن اثر یوسنکفش بند راهب قهوه ای توسط کنت کول

کت و شلوار دریایی و کفش بورگوندی

اگر کفش های قهوه ای یا مشکی باعث خمیازه شما می شوند ، می توانید یک رنگ ترکیبی را به لباس خود تزریق کنید.

کفش های بورگوندی ، به ویژه بندهای راهب و Derbies ، نقطه مقابل زیبایی را برای خنکی لباس کت و شلوار شما ایجاد می کند.

این دسته کوچک موسیقی جاز برنده تقریبا در هر مناسبت است که کراوات سیاه نیست. فقط در دفتر مراقب باشید ، یا ممکن است خود را در یک رشته انتظامی ببینید.

کفش های دربی بورگوندی سر انگشتی توسط La Milanoکفش بورگوندی بند راهب دو نفره توسط La Milano

پوشیدن کفش با کت و شلوار خاکستری روشن

وقتی صحبت از سازگاری با کفش می شود ، کت و شلوار خاکسترس روشن  همیشه یک گزینه مطمئن است.

کت و شلوار خاکستری روشن با پیراهن راه راه آبی ، کراوات سرمه ای و ترکیب رنگ کفش قهوه ای

وقتی صحبت از کت و شلوار خاکستری روشن به میان می آید ، کفش های قهوه ای مد روز هستند.

این رنگ خنثی تقریباً با هر سایه ای که دانشمندان می توانند به آن فکر کنند جفت می شود. از جیر صورتی گرفته تا چرم گاو خونی و همه چیز بین آنها.

اما هنوز برخی از ترکیب های کلاسیک وجود دارد که ارزش استفاده از آنها را در مجموعه هنری شما دارد.

از آنجا که سرد است ، هر دو رنگ روشن و تیره رنگ خاکستری با رنگهای گرم و غنی که ظاهر می شوند بهترین کار را می کند. نیروی دریایی و oxblood نمونه های خوبی هستند ، اما رنگ قرمز و قهوه ای نیز همینطور است.

هر یک از این سایه ها می توانند رنگ کافی را تزریق کنند تا یک نقطه تمایز واضح ایجاد شود. رنگ های تیره تر ، مانند بورگوندی و قهوه ای نیز به خوبی کار می کنند. در تابستان ، پاستل ها باید سایه های انتخابی باشند که با لباس خاکستری روشن شما هماهنگ می شود.

کت و شلوار خاکستری و کفش مشکی

همانطور که کت و شلوار خاکستری تیره به خوبی با کفش های مشکی ست می شود ، رنگ خاکستری روشن نیز همینطور است. تاریکی سیاه ، تصور کلی یک کت و شلوار خاکستری روشن را خنثی می کند. این ظاهر رسمی تری به لباس می بخشد.

اگرچه یک لباس تیز و پیچیده است ، اما برای مردانی که می توانند با کت و شلوارهای تیره کمی تمیز به نظر برسند ، یک گزینه عالی و سبک تر است.

رنگ مشکی همچنین به این معنی است که انتخاب کفش شما تقریبا نامحدود است. با یک جفت آکسفورد چرمی رنگی آن را بی خطر بازی کنید. یا با چکمه های چلسی جیر بازی کنید.

آکسفورد مشکی-سر انگشتی توسط کنت کولکفش های دربی مشکی کالوین کلاین

کفش کت و شلوار خاکستری و قهوه ای

کفش هایی با رنگ گرم قهوه ای با کت و شلوارهای خاکستری روشن به طرز شگفت انگیزی خوب کار می کنند. تن برای ایجاد یک هوای کلی تابستانی برای لباس های مناسب نور بسیار مناسب است.

کفش قهوه ای گزینه پیشنهادی من با کت و شلوار خاکستری روشن است زیرا در عین حال بسیار دوستانه و حرفه ای به نظر می رسد. این همچنین یک روند تنظیم کننده است ، و من به آن “سلام می کنم”.

سایه های روشن قهوه ای ظاهر مدرن تری را ارائه می دهند ، در حالی که کفش های تیره می توانند از نظر بصری ظاهر سنتی دلپذیری را ایجاد کنند. بندهای آکسفورد ، دربی یا راهب همه در این ترکیب مختصر متفاوت کار می کنند.

دربی قهوه ای روشن اثر یوسنکفش بند راهب دو نفره قهوه ای رنگی توسط فرانزی

کت و شلوار خاکستری و کفش بورگوندی

وقتی در کنار یک کت و شلوار خاکستری روشن قرار می گیرید ، کفش های بورگوندی می توانند تاثیر خیره کننده ای روی لباس شما بگذارند. این تضاد جسورانه به ظاهر شیک “لبه” می افزاید.

برای حفظ ظاهر پیچیده و شیک به سبک کفش های تیز و بدون عارضه مانند آکسفورد پایبند باشید.

انگشت کلاه بورگوندی Oxfords توسط فلورسهایمکفش های دربی بورگوندی سر انگشتی توسط La Milano

کفش هایی که می توانید با کت و شلوار خاکستری تیره یا زغالی بپوشید

کت و شلوار زغالی با وجود رنگ خنثی ، عمق زیادی دارد. بنابراین کت و شلوار ذغالی وقتی با کفش های قرمز ، مشکی و قهوه ای ست می شود تیز به نظر می رسد.

کت و شلوار خاکستری تیره (زغالی) ، پیراهن سفید ، کراوات خاکستری و ترکیب رنگ کفش مشکی

کفش مشکی بهترین گزینه برای کت و شلوار خاکستری تیره (زغالی) است.

در حالی که این لباس برای مناسبت های رسمی ایده آل است ، اما برای رویدادهای نیمه رسمی نیز یک انتخاب عالی است ، به ویژه هنگامی که آن را به شیوه ای کمی سنتی بپوشید.

بخوانید:  تفاوت در برش کت و شلوار

در مورد کفش ، بهترین گزینه های شما بوروندی یا مشکی با چرم با کیفیت بالا است. سایه های عمیق قهوه ای نیز به ویژه موکا و شاه بلوط کار می کنند.

برای مراسم رسمی با آکسفوردهای مشکی و براق همراه شوید. بندهای راهب مشکی نوک تیز برای موارد بیشتر سرگرم کننده.

کفش لفری یا چکمه چلسی در جیر نیز گزینه ای است که به لباس ذغال شما یک یادداشت اضافه می کند.

کت و شلوار ذغالی و کفش مشکی

شکی وجود ندارد که کت و شلوار مشکی وقتی با کفش های تیره تر هماهنگ می شود ، بهتر به نظر می رسد. همین را می توان در مورد کت و شلوار ذغالی نیز گفت.

پس از آن نتیجه می گیرد که کفش مشکی ساده ترین گزینه برای استفاده از کت و شلوار ذغال است. این یک ظاهر تیز و شیک و یک جایگزین عالی برای کت و شلوار مشکی معمول برای مراسم رسمی است.

کفش های دربی مشکی کالوین کلاینکفش مشکی آکسفورد درپوش مشکی ساخته کنت کول
کفش دربی مشکی کلارکسانگشت کلاه سیاه Derbys توسط Golaiman

کت و شلوار ذغالی و کفش قهوه ای

این ترکیب هر چند که سخت به نظر می رسد ، اما در عروسی ها بسیار مورد علاقه است. جلوه سنتی و الهام گرفته از محصول قدیمی جایگزینی درجه یک برای لباس استاندارد خاکستری روشن است.

زغال چوب یک رنگ شدید و غنی است ، بنابراین انتخاب کفش شما باید با عمق آن مطابقت داشته باشد. تعادل هوشمندانه و گاه به گاه را می توان با یک جفت بند راهب ، بروگ یا حتی چکمه بروگ به دست آورد.

کفش Tilden دربی براون کفش توسط کلارکسچکمه چوکا چرم قهوه ای تیره توسط Rockport

کت و شلوار ذغالی و کفش بورگوندی

در حالی که کفش های قهوه ای همیشه با کت و شلوار در رنگ خاکستری تیره کار نمی کنند ، کفش های بورگوندی این کار را خیره می کنند. رنگ تیره و عمیق بورگوندی با خاکستری تیره ظاهری متعادل ایجاد می کند.

این لباس برای مناسبت های رسمی کار می کند. اما برای مناسبت های نیمه رسمی نیز مناسب است ، مخصوصاً وقتی با استعداد کمتر سنتی پوشیده شود.

کفش بورگوندی کفش آکسفورد انگشتی فلورسهایمکفش بورگوندی آکسفورد بند دار بولانو

کفش برای پوشیدن با کت و شلوار قهوه ای

رنگ قهوه ای شاید در حال حاضر محبوب ترین رنگ در کت و شلوار مردانه در جهان نباشد. اما وقتی کت و شلوار فهوه ای به خوبی انجام شود ، می تواند مانند یک شماره سرمه ای یا خاکستری شیک و صاف به نظر برسد.

کت و شلوار قهوه ای با پیراهن سفید ، کراوات بورگوندی و کفش بورگوندی

کفش های بورگوندی جذابیت زیادی برای کت و شلوار قهوه ای ایجاد می کنند.

مشکی تقریباً برای هر رنگی از جمله کت و شلوار قهوه ای یک شرط مطمئن است. اما شما همچنین می توانید رنگ قهوه ای را با تعداد محدودی از سایه های دیگر هماهنگ کنید.

برای بهترین جلوه ، کت و شلوار قهوه ای خود را با بندهای توری قهوه ای یا بندهای راهب بپوشید. یا می توانید از لحن گرم و خاکی استفاده کنید و با چکمه های چوببا یا چلسی بروید.

کت و شلوار قهوه ای و کفش قهوه ای

این ترکیب کاملاً واضح یک ظاهر ترکیبی ایجاد می کند که هم هوشمند و هم صاف است. این یک وسیله عالی برای ملاقات با رئیس است اما در یک شب هوشمند نیز کار می کند.

برای رویدادهای کمتر رسمی ، سایه ها را از خاکی تیره تا روشن مخلوط کنید. چکمه های توری ، آکسفورد و بروگ کفش های ایده آل برای این لباس بسیار خسته کننده هستند.

قهوه ای بروکس Oxfords توسط استیسی آدامزکفش Tilden دربی براون کفش توسط کلارکس

کفش کت و شلوار قهوه ای و بورگوندی

همانطور که احتمالاً تا به حال متوجه شده اید ، رنگ بورگوندی تقریباً با هر نوع کت و شلواری کار می کند. قهوه ای نیز از این قاعده مستثنی نیست. علاوه بر این ، رنگ قرمز بورگوندی تقریباً مناسب کت و شلوار قهوه ای شماست.

چکمه های چرمی با درخشش با کیفیت بالا یا چکمه های چلسی با چرم جیر ، ظاهر را با استعداد و وحشتناک به پایان می رسانند.

کفش دربی بورگوندی بروک توسط Rockportانگشت کلاه بورگوندی Oxfords توسط فلورسهایم.

پوشیدن کفش با کت و شلوار مایل به قهوه ای/بژ/کرم

ظاهر روشن و ملایم لباس های برنزه  ، کرم و بژ آنها را به یک انتخاب محبوب تابستانی تبدیل کرده است. این زیبایی زیبا و تمیز را با یک جفت کفش سبک حفظ کنید.

کت و شلوار بژ با پیراهن راه راه آبی و ترکیب رنگ کفش قهوه ای روشن

کفش های قهوه ای روشن و کت و شلوار بژ زیبایی زیبایی را برای تابستان ایجاد می کنند.

قهوه ای تیره ، مشکی و بوروندی ممکن است بسیار سنگین به نظر برسند. گزینه بهتر این است که لباس را با کفش سفید یا قهوه ای روشن ست کنید.

بژ/کت و شلوار کرم و کفش قهوه ای روشن

این یک گزینه عالی برای کت و شلوارهای بژ یا کرم است. این یک ظاهر ایده آل برای تابستان است اما به اندازه کافی برای کارهای رسمی کلاسیک است. قهوه ای روشن همیشه یک انتخاب برنده خواهد بود.

برای داشتن ظاهری کلاسیک و صیقلی بین آکسفورد یا بروگ انتخاب کنید. یا برای لمس راحت تر به سراغ کفش های ناز و جیر بروید.

کفش های داربی قهوه ای روشن از یوسنکفش بند راهب قهوه ای روشن از لا میلانو

کت و شلوار بژ/کرم و کفش سفید

اگر به یک مراسم نیمه رسمی دعوت شده اید ، می توانید کت و شلوار بژ یا کرم خود را با کفش های سفید ست کنید. این ظاهر همه جانبه با طراوت کار می کند و برای رویدادهای خارج از خانه ایده آل است.

به سبک های معمولی تر پایبند باشید. بروگ های آرام ، لوفر ، و حتی صندل های سفید بی عیب و نقص به این سبک جسورانه می افزایند.

لوفرهای سفید اثر کنت کوللوفرهای سفید برونو مارک

انواع کفش های مجلسی که می توانید با کت و شلوار بپوشید

به طور کلی ، کفش های مجلسی رسمی رسمی ترین ها محسوب می شوند. همچنین ، از نظر رنگ ، قهوه ای کمتر رسمی از مشکی است و توری های توری بالاتر از لغزش ها قرار می گیرند.

انواع کفش های مجلسی

در سبک بسته بند ، کناره های کفش از بالا بیرون می آیند. سپس آنها کمی هوا می گیرند و یک V شکل می دهند که در آن بندها در وسط کفش به هم می رسند.

در مقابل ، توری باز از قطعات جانبی جداگانه ای تشکیل شده است که برای رسیدن به مرکز زبان تا می شوند. باز هم ، الگوها و ردیف های سر و صدا از رسمی بودن کفش می کاهد.

و هرچه جزئیات بیشتر باشد ، سطح دکوراسیون کمتر است. بنابراین در اینجا لیستی از کفش های مجلسی داریم که هر مردی باید در کمد لباس خود داشته باشد.

آکسفورد

کفش مشکی آکسفورد کلاهک پا انگشتی La Milano

این کفش یک لباس کلاسیک است که هر مردی که تمایل زیادی به ورزش دارد باید از آن استفاده کند. آکسفورد را می توان به راحتی با بند بند بسته و با دوخت متمایز در قسمت پایین تشخیص داد.

سبک آکسفورد اغلب دارای پشت کوتاه و کفش پاشنه کوتاه است. این به کفش ظاهری صیقلی و مرتب می بخشد. آکسفورد برای پوشیدن کت و شلوار مناسب و گزینه مناسبی برای هر مناسبت رسمی است.

سبک های مشکی و صیقلی حتی برای سخت ترین کدهای لباس نیز به خوبی کار می کنند. اما انواع دیگر آکسفورد برای انواع مناسبت های اجتماعی ، رسمی و کمتر رسمی مناسب است.

شهرآورد

کفش Tilden دربی براون کفش توسط کلارکس

اگر آکسفورد محبوب ترین نوع کفش است ، داربی در دومین ثانیه قرار می گیرد. این سبک کفش دارای یک سیستم توری باز با طراحی تا حدودی پیچیده است که به موجب آن آکسفورد بسته است.

دربی همچنین یک سبک کفش بسیار راحت است. می توان آن را به راحتی با کت و شلوار ست کرد و کاملاً برای همه رویدادهای رسمی مناسب است  .

سبک های سنتی و بسیار صیقلی در چرم ، ظاهر کلاسیک کاملی را ایجاد می کند. اما اگر به دنبال کفش های راحتی و راحت هستید ، یک جفت کفش دربی جیر نیز می تواند یک انتخاب عالی و همه کاره باشد.

بروگ

کفش بروک Cap-toe دربی توسط استیسی آدامز

اصطلاح Brogues ممکن است گیج کننده باشد. این نام اشاره ای به روند دخالت  دارد که شامل تزئین کفش با سوراخ های عمیق است.

این بدان معناست که از نظر فنی ، سبک های دیگر با این نوع دکوراسیون اغلب به عنوان Brogues طبقه بندی می شوند. حتی اگر در حقیقت آنها دربی یا آکسفورد باشند.

همه سردرگمی ها را کنار بگذاریم ، Brogue یک کفش با سبک و شخصیت است. آنها را می توان به راحتی ، تقریباً با هر کت و شلواری و همچنین با شلوار جین پوشید.

بند راهب

کفش بند راهب قهوه ای توسط کنت کول

اگر یک نوع کفش شیک و منحصر به فرد بیشتر مورد علاقه شماست ، با بند راهب نمی توانید اشتباه کنید. یک بند تکی در بالای کفش ، با یک یا دو سگک ، ضربه جانبی بند راهب را ایجاد می کند.

بند راهب برای اکثر ظاهرها انتخاب خوبی است ، از رسمی ، مانند مصاحبه شغلی یا جلسه کاری حرفه ای ، تا یک شب بیرون با بچه ها. این سبک برای هر مردی که به دنبال یک سبک شیک است مناسب است.

این میزان علاقه به لباس شما بالاتر از استاندارد داربی یا آکسفورد است. برای حفظ ظاهر صاف و تیز ، از چرم بسیار صیقلی استفاده کنید.

لوفر

کفش ناز سیاه مگنوس توسط کالوین کلاین

این کفش بدون بند و بسیار شبیه به ساختار Moccasin عرضه می شود. لوفرها به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند راحت بپوشند و برای افزودن لمسی آرام به لباس های رسمی مناسب هستند.

این سبک با هر تعداد ظاهر خوب کار می کند. لوفر می تواند با کت و شلوار عالی باشد ، مخصوصا وقتی با استعداد پوشیده شود. لوفرهای پنی یک کلاسیک محبوب هستند ، در حالی که نان های منگوله ای چرمی ظاهری معمولی اما هنوز هم جذاب تر ایجاد می کنند.

اگر می خواهید تحت تاثیر قرار بگیرید ، یک جفت نان مخمل مخملی را در نظر بگیرید. آنها کم و بیش تضمین می کنند که سرهای زیادی را بچرخانند.

چکمه چلسی

چکمه چلسی چرم دریایی توسط Calvin Klein Alixander

بسیار خوب ، بنابراین وقتی به کفش های مجلسی شیک فکر می کنید ، ممکن است چکمه ها فوراً به ذهن شما خطور نکند. اما لازم نیست اینطور باشد.

استایل بوت مناسب کاملا جلوه ای شیک به ظاهر رسمی مردان می بخشد. به عنوان مثال ، چکمه های چلسی می توانند با هر چیزی از لباس کوکتل گرفته تا راحت و معمولی هماهنگ شوند.

راز این چکمه های مچ پا انگشتان دور در قسمت های کش دار است. این بدان معناست که می توان آنها را با سهولت باورنکردنی لغزید یا خاموش کرد.

همچنین نیاز به سگک یا بند را از بین می برد. و عدم وجود بستهای سنتی است که به چلسی فوق العاده تمیز و فوق العاده زیبا و ظاهری می بخشد.

چکمه چوکا

چکمه چوکا چرم قهوه ای تیره توسط Rockport

همانطور که از نامش پیداست ، چکمه های چوکا یک مدل بوت لباس راحتی است که در مچ پا متوقف می شود. این ارتفاع کوتاه به این معنی است که چوکاها به حداقل بند نیاز دارند ، که ظاهری بدون عارضه ایجاد می کند.

این سبک ساده اما تیز همچنین به این معنی است که چکمه های چوکا برای هر دو مدل لباس نیمه رسمی و گاه به گاه ایده آل هستند.

این سبک گاهی می تواند در چرم سنتی ظاهر شود ، اما جیر نیز بسیار رایج است. که به سادگی به تصویر راحت و آرام بوت می افزاید.

کفش قایق

کفش قایق چرم نیروی دریایی تامی هیلفیگر

امروزه کفش های قایقرانی از محبوبیت بیشتری برخوردار شده اند. به ویژه در مناطق جنوبی ایالات متحده. به طور کلی از چرم ساخته می شوند و می توانند بدون توری یا با توری تهیه شوند.

کفش قایقی گزینه مناسب برای کت و شلوار نیست. اما در رویدادها کمیاب و گاه به گاه هوشمند  در محیط های گرم و “آبکی” ، می توان آنها را بسیار مفید دانست.

شرکت در رویداد قایق یا قایق بادبانی یا شرکت در عروسی ساحلی ممکن است دلیل خوبی برای پوشیدن کفش قایق باشد. این می تواند یک راه حل کاملاً راحت باشد.

صندل

صندل های تجاری چرم قهوه ای از CMM

برای پوشیدن لباس های شیک در تابستان نیازی نیست که عرق پای خود را تحمل کنید. درست است که فلیپ فلاپ می تواند بدون شک در یک سناریوی رسمی و لباس پوشیده انتخاب نامناسب باشد.

با این حال ، گاهی اوقات یک جفت صندل براق می تواند دقیقا همان چیزی باشد که لباس شما به آن نیاز دارد. اگرچه برای یک کراوات مشکی مناسب نیست ، اما یک جفت صندل می تواند در مجالس آخر هفته و رویدادهای گاه به گاه هوشمند به خوبی کار کند.

به دنبال چرم در سبک های هوشمند و منحصر به فرد باشید تا مقداری پاپ به لباس گرم خود اضافه کنید تا بهترین جلوه را داشته باشد.

کلمات پایانی

لباس ها بخش عمده ای از ارائه آقایان هستند . اما کفش هایش به اندازه کت و شلوار او اهمیت دارد.

زمانی بود که انتخاب یک جفت کفش برای پوشیدن با کت و شلوار به همین راحتی بود. شما گزینه آکسفوردهای رسمی یا دربیهای کمتر رسمی را داشتید. عادت زنانه.

اما در شرایط آرامش و محدودیت پیراهن مردان برای پوشیدن مردان ، همه چیز به این سادگی ها نیست. همه چیز از کفش های معمولی گرفته تا صندل های چرمی می تواند به عنوان کفش مناسب باشد. فقط باید بدانید که آنها را با کدام کت و شلوار ست کنید.

با این وجود ، سبک های کلاسیک هنوز هم غالب هستند. و با دلیل موجه آکسفورد و دربی سنگر کفش های مردانه هستند. هر آقازاده ای که تمایل زیادی به بازی دارد ، باید دارای حداقل یک جفت از هر کدام باشد.

آکسفوردهای مشکی زیبا ، باکلاس و مناسب برای پوشیدن کت و شلوار مناسب هستند. همچنین ، دربی با رنگ قهوه ای یک اسب کار زیبا می سازد و به اندازه کافی متنوع است که می تواندد در مراسم عروسی و دفتر مورد استفاده قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *